Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekte olan fakat İstanbul Fermuar olarak istanbul bölgesinde adını duyurmuş olan asem fermuar fermuar imalatı ve satışı yapan kaliteye önem veren nadir firmalar arasındadır.
Faliyete başladığı günden itibaren sayısız sektöre fermuar temini yapmış ve müşterilerine aile sıcaklığını yaşatmıştır.

İşinin en iyisiyle yapmaya çalışan istanbul firması Asem Fermuar profesyonel ekibi ve kalite anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Üretim ve imalat yeri olarak İstanbul'da fabrikası bulunmaktadır. Fabrika bölge olarak istanbul'da olmasına rağmen Türkiye'nin tüm bölgelerine fermuar gönderimi yapılmaktadır. Gönderilecek olan tüm ürünler belirtilen gün ve zamanda müşterilerin eline ulaşmaktadır. İşimizi en iyi şekilde yaptığımızın en büyük gururuda teslim edilen ürünlerden sonraki müşteri memnuniyetimizdir. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız her övgü ve tekrarlanan siparişlerle Asem Fermuarı İstanbul'un bilinen ismi yapmaktadır.

İstatistiki verilere baktığımızda fermuar üretiminin en fazla tercih edilen Naylon fermuar olduğunu görmekteyiz. Bizlerde bu konudaki talep ve isteklere anında cevap vererek istenilen tüm renk ve kalitedeki fermuar imlatımızı yapmaktayız.

Asem Fermuar Naylon Fermuar tercih sıklığını araştırdığında giyim sektöründe ki tercihlerin büyük oranda bu isteği arttırdığını görmektedir. Diğer fermuarlar talep edilmiyor mu? Tabi tercih ve talep edilmektedir. Sadece naylon fermuar taleplerinin büyük bir kısmının sebebinin çoğunlukla naylon fermuar kullanılmasıyla değiştiğini görmekteyiz.

Fermuar üretimi alanında Asem Fermuar Kemik Fermuar imalatında istanbulda tercih sebeplerini açıklayacak ve nerelerde kullanıldığına göz atacağız. Kemik fermuar dişleri ve yapısı itibari ile naylon fermuardan çok değişiktir ve ayırt edilmesi çok aşikardır. Mont, ve hırka, yünlü kıyafetlerde kendini ve kalitesini size uzaktan sunan bir fermuar çeşididir. Kemik fermuar olması gerekenin en iyi haliyle üretilerek sizlere sunmaktayız.

Kalitenin adresi olmamızı sağlayan fermuar çeşitlerimizden kemik ve naylon fermuar arasında olan fark sizin talebinizdir. Ürünlerimizin hepsi kalite standartlarında ve profesyonel ekiplerce hazırlanmaktadır.

Asem Fermuar İstanbul'da hizmet verdiği günden bu güne bizi tercih eden bütün müşterilerimize Teşekkür Ederiz. İstanbul Asem Fermuar ı Tercih etmektedir.